Morawiecki będzie wściekły! Te słowa Kraśki zapamięta na długo

Jesteśmy dumnym państwem, proszę nas nie pouczać – mówił niedawno Mateusz Morawiecki w Parlamencie Europejskim. Jego słowa wywołały wtedy niemałą dyskusję w internecie. Na antenie Radia TOK FM postanowił do nich odnieść się również znany dziennikarz Piotr Kraśko. Jego słowa premier naszego kraju z pewnością zapamięta na długo!

Wszyscy wiemy, że byłemu prowadzącemu Wiadomości TVP nie jest po drodze z obecnym rządem. Tym razem Kraśko, używając mocnych słów, skomentował przemówienie Morawieckiego w Strasburgu. W pewnym momencie pan premier wypowiedział takie zdanie: „Jesteśmy dumnym państwem, proszę nas nie pouczać”. W tej sprawie mam dobrą i złą wiadomość dla pana premier. Panie premierze, pan nie jest państwem, pan nie jest Polską. Polski tam nikt nie pouczał. – powiedział na antenie rozgłośni. Jego słowa spotkały się z dużym odzewem internautów.

Dobra wiadomość jest taka, że nikt Polski tam nie pouczał. Nikt Polski tam nie obrażał. Otóż czasem, jeżeli ktoś usłyszy przykre słowa, to pociesza się go, mówiąc: proszę nie brać tego do siebie. Otóż panie premierze te wszystkie wątpliwości: proszę brać do siebie. To pan reprezentuje rząd i to były uwagi pana, nie do Polski – kontynuował. Całość możecie zobaczyć poniżej:

 

Źródło: Radio TOK FM, Polityczek.pl, tokfm.pl
Foto: YouTube.com Wirtualna Polska screen