Krystynie Jandzie puściły nerwy. Bezlitośnie uderzyła w PiS w telewizji na żywo!

Polska znana wszystkim aktorka, reżyserka i piosenkarka Krystyna Janda jest dzisiaj na ustach wszystkich Polaków. Niejednokrotnie wyrażała już swoje zdanie na temat rządów Prawa i Sprawiedliwości, nie stawiając ich w pozytywnym świetle. Nie inaczej było i tym razem.

Krystyna Janda wzięła udział w programie Kuby Wojewódzkiego. Prowadzący zapytał na początku krótko „jak żyć w obecnej sytuacji społeczno-politycznej”. Dodał, że według niego każdego tyrana można zgasić śmiechem, ale nie jest pewny czy starczy Polakom śmiechu na wyśmianie PiS. „Naszym obywatelskim obowiązkiem jest reagować” – odpowiedziała aktorka. Jako, że Janda znana jest z głośnego wyrażania sprzeciwu wobec polityki obecnego rządu, Wojewódzki zapytał czy nie boi się odpowiedzialności karnej. Ta odpowiedziała, że nie myśli o takich rzeczach ponieważ nic nie ukradła oraz nikogo nie zabiła.

Kolejno prowadzący poruszył temat kontrowersyjnej posłanki Prawa i Sprawiedliwości, Krystyny Pawłowicz. Janda pokusiła się na kilka ostrych słów i w jej kierunku. „Mnie to wcale nie śmieszy. Jak słyszę „Krystyna Pawłowicz” to jest mi tylko smutno. To jest wstydliwy temat dla wszystkich. Moim zdaniem tacy ludzie jak pani Krystyna Pawłowicz nie powinni zajmować wysokich stanowisk państwowych. Nie chcę, by decydowała o moim życiu” – stwierdziła Janda.

Foto: youtube/Onet Rano
Źródło: natemat.pl