Kwaśniewskiemu puściły nerwy! Te słowa ostro pogrążą PiS

Nie jest tajemnicą, że były prezydent Aleksander Kwaśniewski nie ma po drodze z partią Jarosława Kaczyńskiego, Prawem i Sprawiedliwością. Podczas udzielanych przez niego wywiadów niejednokrotnie pokusił się na atak w stronę partii rządzącej. Nie inaczej było i tym razem.

Kwaśniewski często w wywiadach komentuje to, co aktualnie dzieje się w Polsce na scenie politycznej. Tym razem był gościem w radiu TOK FM, gdzie również wypowiedział się w tym temacie, ostro uderzając w Prawo i Sprawiedliwość. „Dla nas największym zagrożeniem jest polityka PiS, czyli marginalizowanie Polski, sprowadzenie Polski do roli kraju, który tylko korzysta ze środków, a nie buduje wspólnoty europejskiej, która powinna być naszą wspólną przestrzenią, nadzieją” – powiedział.

Poproszony przez prowadzącą o komentarz do ostatnich słów premiera o tym, że PiS walczy o lepszą UE odpowiedział: „Nie jestem nawet w stanie komentować wypowiedzi premiera Morawieckiego, który tak często mija się z prawdą, że można to uznać za patologię, za patologiczną skłonność do kłamania. Kiedy widzę ten nastrój proeuropejski PiS-u to mam dziwne wrażenie, że to jest gra obliczona na wybory. Proszę pamiętać, że jedną z pierwszych decyzji premier Szydło było zlikwidowanie flag europejskich.”

Źródło: natemat.pl
Foto: youtube/Kabaret Czwarta Fala