Kwaśniewskiemu puściły nerwy! Zmiażdżył Morawieckiego w programie na żywo

Były prezydent naszego kraju, Aleksander Kwaśniewski ostatnio głośno udziela się w mediach na temat tego jak obecnie rządzi Prawo i Sprawiedliwość. Był gościem w programie Moniki Olejnik o nazwie „Kropka nad i”. Tam udzielił wypowiedzi na temat premiera Mateusza Morawieckiego. Nie były to miłe słowa.

Przypomnijmy, że ostatnio premier Morawiecki zszokował swoją wypowiedzią znaczną część Polaków zainteresowanych polityką. Chodzi o jego wystąpienie podczas, którego stwierdził, że za czasów panowania PO-PSL w Polsce nie budowano infrastruktury drogowej. Wypowiedź ta była szeroko komentowana w sieci zarówno przez internautów,  jak i polityków. To przez te słowa Kwaśniewski tak ostro zareagował w programie na żywo.

Uważam, że premier Morawiecki nie rozumie, co to jest prawda. Słuchając go wielokrotnie, w różnych miejscach, mam coraz więcej wątpliwości. On żyje w jakiejś metaprawdzie czy fake prawdzie, nie wiem jak to nazwać. Dla niego świat się zaczął wraz z dojściem PiS do władzy. Nic wcześniej nie było – powiedział odważnie. Opozycja wydaje się zgadzać z każdym słowem byłego prezydenta co można wywnioskować po wielu pozytywnych komentarzach odnoszących się do tej wypowiedzi.

Źródło: natemat.pl
Foto: youtube/Szymon Czaja, youtube/Kancelaria Premiera