Leszek Miller odpowiada na szokujący wpis Pawłowicz. Zgasił ją jednym zdaniem!

Była posłanka Prawa i Sprawiedliwości, a obecnie sędzia Trybunału Konstytucyjnego Krystyna Pawłowicz, znana jest ze swoich często bardzo kontrowersyjnych opinii oraz ostrego języka, którym nierzadko się posługuje. Tym razem nacisnęła na odcisk całej opozycji. Za pośrednictwem swojego Twittera udostępniła wpis, w którym zaatakowała pięciu ostatnich “lewackich” premierów Polski. Uważa ona, że działają teraz na szkodę naszego kraju.

5 byłych polskich lewackich PREMIERÓW razem z Niemcami,klęczy w UE na gardle Polski symbolicznie pomagając im znieść szlaban na naszej granicy
Żebrzą o zabicie Polski,Polaków,polskości
Jak to się dzieje,że mimo tej tradycji zdrad,żywej wśród części narodu Polska jeszcze trwa..?
[sic!]” – napisała Pawłowicz. Słowa te nie spodobały się dużej ilości internautów, którzy dali upust swemu niezadowoleniu odpowiadając na Tweet’a sędzi TK. “Pani Profesor @KrystPawlowicz przypominam: § 16.3. Sędzia Trybunału Konstytucyjnego nie uczestniczy w debacie publicznej dotyczącej spraw politycznych ani nie angażuje się w działania partii politycznych i ruchów społecznych zajmujących się bieżącą polityką. § 16. 4. Sędzia Trybunału @KrystPawlowicz powstrzymuje się od wypowiedzi, które mogą podważać autorytet Trybunału Zakaz wstępu” – napisał jeden z nich. Przejść obojętnie obok jej słów nie mógł także Leszek Miller.

Czytaj dalej

Źródło: twitter.com/LeszekMiller, twitter.com/KrystPawlowicz
Foto: YouTube.com tvnpl, Łukasz Korwin