Lis masakruje PiS! Wystarczył mu do tego jeden wpis

Znanemu polskiemu dziennikarzowi, Tomaszowi Lisowi nie jest po drodze z partia rządzącą. Często na swoich mediach społecznościowych krytykuje Prawo i Sprawiedliwość. Nie inaczej było tym razem kiedy to zaatakował trzech polityków tej partii. Sądząc po komentarzach pod jego wpisem, internauci podzielają jego opinię.

Jak każdy zainteresowany polityką wie, trwa obecnie afera z partią Jarosława Kaczyńskiego i ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher na czele. Rozpoczęła się ona od listu ambasador do premiera naszego kraju, Mateusza Morawieckiego. Do całej sytuacji odnieść się postanowił wspomniany wcześniej Lis. „PiS zaczął rok od deprecjonowania pani ambasador Izraela. Kończy deprecjonując panią ambasador USA. Szczególnie pocieszne, gdy robią to Talleyrand i Metternich PIS – owskiej dyplomacji, panowie Waszczykowski i Czarnecki” – napisał.

„Do których właśnie dołączył mistrz savoir vivre”u, pan Błaszczak. Nadaktywność genu autozagłady przedstawicieli tej władzy zapiera dech w piersiach” – dodał. „Typowe pisowskie zachowanie obrażać się i obrażać innych , co mają „czelnosc” mieć inne zdanie od Najjasniejszego Naczelnika” czy „Moim zdaniem PiS musi uważać aby z USA nie zadzierać bo straci wszystkich przyjaciół jak w polityce krajowej praktycznie został sam przed ogromna opozycja!Stracić USA to tracimy wszystko- zostaniemy sami i to koniec suwerenności!Niemiec,Białorusin czy Ukrainiec nie pójdzie z nami” – to tylko dwa z wielu komentarzy internautów pod postem Lisa.

Źródło: twitter.com/lis_tomasz
Foto: youtube/bukbuk