Lis miażdży nowym wpisem. Z impetem uderzył w PiS!

Tomasz Lis, polski dziennikarz i publicysta telewizyjny często wypowiada się na tematy polityczne na swoich profilach społecznościowych. Tym razem mocno uderzył w Prawo i Sprawiedliwość. Dokładniej chodzi o ostatnie doniesienia, w których to Patryk Jaki wygrywa w sondażach na prezydenta naszej stolicy.

Jak każdy powinien wiedzieć, zbliżają się wybory na prezydenta Warszawy. Głównymi kandydatami, którzy mają największe szanse są polityk PiS Patryk Jaki oraz polityk Platformy Obywatelskiej Rafał Trzaskowski. Ostatnio w sieci pojawiły się informacje jakoby Jaki miał znacznie przewyższać swojego rywala. Wraz z nimi pojawiły się pewne kontrowersje. Zarzucono, że sondaże nie są w 100% realne.

Twierdzi tak sam Tomasz Lis, co postanowił pokazać swoim wpisem na Twitterze. Podobają mi się te sondaże, pokazujące prowadzenie pana Jakiego, bo przeprowadzono je nie tylko w Warszawie. Należy po prostu pójść za ciosem i wybory prezydenta Warszawy zorganizować poza Warszawą, na przykład na Podkarpaciu. Przyłębska potwierdzi, że to zgodne z konstytucja. – napisał, zyskując dużą ilość pochwał od internautów.

Foto: youtube/Tomasz Lis.
Źródło: twitter.com/lis_tomasz