Lis niszczy Dudę na Twitterze. Wystarczył jeden hitowy wpis!

Tomasz Lis to znany wszystkim polski dziennikarz, któremu nie po drodze z partią Jarosława Kaczyńskiego, Prawem i Sprawiedliwością. Zawsze, gdy tylko ma do tego okazję nie omieszka zaatakować, któregoś z polityków PiS. Tym razem swoim wpisem uderzył w prezydenta naszego kraju Andrzeja Dudę.

Wczoraj było głośno o przegranej walce PiS-u czego skutkiem jest nowelizacja ustawy o Sądzie Najwyższym. Właśnie to wydarzenie postanowił skomentować Lis. „Proponuję, by pan Duda, podpisując ustawę o Sądzie Najwyższym, kasującą to, co wcześniej łamiąc prawo podpisał, podpisał też rezygnację z korzystania z tytułu magistra oraz doktora prawa, a na końcu swą abdykację. Totalna, dokumentna kompromitacja człowieka i prawnika” – napisał na swoim profilu Twitter dziennikarz.

Oprócz niego do dyskusji wtrącili się internauci, którzy podzielali jego zdanie. „A ja myślę że PAD jest bardziej cwany niż myślimy. On już alibi na wypadek postępowania przed TS dawno odpalił. Przesłuchiwany powie: ja cały czas się uczę”, „Zastanawiam się jak Pan @AndrzejDuda podpisze teraz ustawę dopuszczającą do orzekania sędziów, którzy ponoć wydawali „haniebne wyroki w czasie stanu wojennego”? Na kolanach?” – to tylko dwa z wielu podobnych komentarzy.

Źródło: polityczek.pl
Foto: youtube/Punkt WidzeniaTV, youtube/Onet Rano