Lis odpowiada posłance PiS. Jego wpis zwali ją z nóg!

Ostatnio w świecie polityki dużo mówi się na temat homoseksualizmu. Nie jest tajemnicą, że temat budzi ogromne kontrowersje, a w dzisiejszych czasach nadal można spotkać się z dużą ilością homofobii. Homoseksualizm nie jest obcy również sportowcom. Aby okazać wsparcie osobom o innej orientacji seksualnej Adam Małysz wziął udział w akcji „#SportPrzeciwHomofobii”

Jak już wczoraj informowaliśmy, działania skoczka skomentowała posłanka Prawa i Sprawiedliwości, Anna Maria Siarkowska. „Na tym filmie widać, co się dzieje z człowiekiem, jak mu odjedzie lewa narta. Przykre. To komentarz do najnowszej okładki tygodnika 'Wprost'” – napisała publikując wideo z wypadku Adama Małysza po jednym ze skoków. Jej karygodny wpis szybko rozniósł się po sieci, a odpowiedzieć na niego postanowił Tomasz Lis.

Popularny dziennikarz skomentował działanie Małysza w kulturalny sposób, co ma być ośmieszeniem skandalicznego zachowania posłanki PiS. „Adam Małysz walcząc z homofobią imponuje mi nawet bardziej niż na skoczni. Kiedyś, wspaniale skacząc i robiąc to co trzeba, miał uwielbienie tłumu. Dziś robiąc co trzeba, słyszy także gwizdy. Ale mówi i robi swoje. Szacunek.👋👋👋💪” – napisał dziennikarz na swoim oficjalnym profilu Twitter.

Foto: youtube/Tomasz Lis.
Źródło: twitter.com/lis_tomasz