Lis ostro o wyborcach PiS. Zmiażdżył Andrzeja Dudę!

Wczoraj w Leżajsku prezydent naszego kraju, Andrzej Duda wywołał sporo kontrowersji. Wypowiedział się w niezbyt dobrych słowach na temat Unii Europejskiej. Jego wystąpienie jest szeroko komentowane w mediach społecznościowych, a zaorać go postanowił sam Tomasz Lis.

Mamy prawo do tego, aby się sami rządzić i decydować o tym, w jaki sposób będziemy naprawiali „zbutwiałe i gryzione jeszcze starymi systemowymi rozwiązaniami” instytucje w Polsce i będziemy to robili.[…] Wyimaginowana wspólnota, z której dla nas niewiele wynika. – powiedział prezydent o UE. Odpowiedzieć na te słowa i utrzeć nosa wyborcom Prawa i Sprawiedliwości postanowił na Twitterze znany dziennikarz Tomasz Lis.

„Unia to wyimaginowana wspólnota, z której dla Polski niewiele wynika”, orzekł dziś pan Duda. Lech Wałęsa powiedział kiedyś – „macie takiego prezydenta na jakiego zasługujecie”. Z całym szacunkiem, na kogoś takiego, na coś takiego, naprawdę nie zasługujemy. – napisał w pierwszym wpisie. Trzy lata temu Kaczyński i Duda oczywiście nam tego nie powiedzieli. Ale teraz sprawa jest jasna. Każdy głos na PiS, to głos ma zdrajców narodu oraz głos za Polską wychodzącą z Unii Europejskiej i idącą na Wschód. – dodał w drugim.

Źródło: polityczek.pl
Foto: youtube/Punkt Widzenia TV, youtube/Onet Rano