Lis puściły nerwy! Hitowy wpis miażdżący Kaczyńskiego podbija Twittera

Wszyscy wiemy, że dziennikarce Hannie Lis nie jest po drodze z obecną władzą. Niejednokrotnie w różnych wywiadach czy wpisach potępiała ich poczynania. Tym razem była prowadząca „Panoramy” postanowiła uderzyć, za pośrednictwem swojego oficjalnego profilu na Twitterze, w samego prezesa Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego. 

Po przejęciu władzy przez PiS, w Telewizji Polskiej doszło do ogromnych roszad. Jedną z osób, która na tym ucierpiała była Hanna Lis. Przypomnijmy, że ta między innymi przez cztery lata prowadziła znany szerokiej widowni program informacyjny „Panorama”. 13 stycznia 2016 roku została zwolniona. Od tej pory dziennikarka niepochlebnie wypowiada się na temat partii rządzącej, jak i samego jej lidera. Tym razem ponownie postanowiła w niego uderzyć za pośrednictwem oficjalnego profilu na Twitterze.

Demontaż demokracji, kompromitowanie i ośmieszanie Polski na świecie. Bezprecedensowe zadłużanie jej na koszt kolejnych pokoleń, żeby tylko utrzymać się przy korycie. Wywołanie wojny polsko-polskiej dla własnych korzyści politycznych i materialnych. Ja mówię: SPIEPRZAJ DZIADU. – czytamy na portalu społecznościowym. Nie trudno się domyśleć, że chodzi właśnie o Kaczyńskiego. Jej wpis wywołał prawdziwą lawinę komentarzy. Jedni ją popierają, drudzy zaś w mocnych słowach atakują.

Czytaj dalej

Źródło: Polityczek.pl, Twitter.com Hanna Lis (@hanna_lisowa)
Foto: Facebook.com (facebook.com/hannalisowa/), YouTube.com MASAKRACJA (youtube.com/channel/UClJJQPpB0cF5lJWf3J7uN_A) screen