Lis UDERZA w PiS i Rydzyka. Rozbił ich na miazgę!

Znany polski dziennikarz Tomasz Lis ponownie zaskakuję opinię publiczną. Jak dobrze wiemy, partia rządząca Prawo i Sprawiedliwość ściśle współpracuję z ojcem Tadeuszem Rydzykiem. Wspomniany wcześniej dziennikarz udostępnił na swoim Twitterze długi wpis, w którym podsumowuję tę kooperację. Jego wpis bardzo spodobał się internautom.

„Pląsy państwa z PIS z dyrektorem Rydzykiem i jego fanami wielu uważa za ilustrację państwa wyznaniowego. Ja widzę w tym tylko mieszaninę czegoś co jest bardziej pogaństwem niż chrześcijaństwem ze złym gustem, wszystko pokropione wodą święconą przy akompaniamencie brzęku monet” – napisał Lis. Post ten oprócz tego, że jest szeroko komentowany ma już prawie 1,3 tysiące polubień oraz 152 udostępnień w serwisie Twitter.

„ma Pan rację, takich pląsów po soborze nie ma już nigdzie i co daj Boże już nigdy nie będzie, a najlepszy przykład zmiany stylu daje papa Franciszek, starając się połączyć nawet te największe chrześcijańskie liturgie z konkretnymi uczynkami miłosierdzia, a nie z adoracją wzajemną” – napisał jeden z internautów na co drugi odpowiedział mu krótko: „Coś mi się zdaje , że polski kościół ma bliżej do Torunia niż do Watykanu”. „Proszę nie obrażać pogan. 😉 Reszta się zgadza. Pozdr.” – dodał satyrycznie kolejny.

Źródło: twitter.com/lis_tomasz
Foto: youtube/Onet Rano