Lis w mocnych słowach o Tusku! „Jest on dzisiaj największym…”

Przewodniczący Rady Europejskiej, Donald Tusk odwiedził wczoraj Kraków. Udzielił tam wypowiedzi, o której dziś mówi cała Polska. Swój komentarz wystosować postanowił również znany polski dziennikarz Tomasz Lis. Wraz z internautami wypowiedział się w bardzo dobrych słowach na temat Tuska.

Nie musimy wstawać z kolan, bo nigdy na nich nie byliśmy tak premier D.Tusk mówił dziś w Krakowie, ale na koniec filmu zobaczcie jakie tłumy go witały. – napisał fanpage o nazwie „Polska w ruinie” na Twitterze. Po tych słowach byłego premiera w internecie wiele osób pisze o nim w superlatywach.

Jednym z nich jest wspomniany wcześniej dziennikarz Tomasz Lis. Nie wiem jakie są plany Donalda Tuska ani tego czy on sam to wie. Wiem, że dziś jest on wielkim, a w skali międzynarodowej, największym atutem Polski, który(którego) trzeba szanować i w najlepszym sensie wykorzystywać. – napisał na Twitterze. Jego wpis szeroko komentują pozostali internauci. „Jak to jakie plany. Na prezydenta. Dość już tej marionetki” lub „To następny prezydent PL i to na dwie kadencje” – to tylko dwa z wielu wpisów.

Źródło: polityczek.pl
Foto: youtube/Hubero Baku, youtube/Tomasz Lis.