Lis zaskoczyła cały kraj! Niesamowicie ostry wpis o Morawieckim

Hanna Lis zaskakuje po raz kolejny. Popularna dziennikarka i prezenterka telewizyjna na swoim oficjalnym twitterowym profilu zamieściła zaskakujący wpis atakujący obecnego premiera Mateusza Morawieckiego. Odniosła się również do jego wypowiedzi w sprawie brexitu.

W sieci pojawiło się wideo na którym premier Morawiecki mówi o sukcesie i kompromisie, który wynegocjował podczas nadzwyczajnego szczytu Rady Europejskiej dotyczącego brexitu. „Dla nas był to proces trudny, ale musieliśmy zagwarantować prawa polskich obywateli mieszkających na Wyspach Brytyjskich i to się w pełni udało, a także coś co było dla nas niesamowicie ważne: zapewnienie finansowania brytyjskiego dla wszelkich projektów unijnych, które toczą się w Polsce i które jeszcze mogą się rozpocząć” – rozpoczął Morawiecki.

„Z tą dobrą wiadomością wracamy do Polski. Warto skutecznie i merytorycznie negocjować. Osiągnęliśmy kompromis. Kompromis najlepszy dla Polski i Polaków” – zakończył. „Smutna prawda jest taka,że Polska nic już nie znaczy.Ani w UE,ani na świecie. Z “whizz kid of Europe”(prymusa Europy)zrobili z Polski pośmiewisko. Polski premier to juz dziś tylko pokarm dla tutejszych pelikanów. Zwanych przez rządzących„ciemnym ludem”. Krótki film o upadku” – napisała dziennikarka dodając do swojego wpisu wspomniane wcześniej nagranie Morawieckiego.

Źródło: polityczek.pl
Foto: youtube/JastrząbPost, youtube/Artiqb Forever2