Lis zmiażdżył Morawieckiego. Wystarczył mu jeden wpis!

Tomasz Lis, polski dziennikarz i publicysta telewizyjny często wypowiada się na tematy polityczne na swoich profilach społecznościowych. Z impetem uderzył w Prawo i Sprawiedliwość, a dokładniej w premiera naszego kraju Mateusza Morawieckiego. Jego wpis podbił serca internautów, którzy szeroko komentują go w sieci.

Od kiedy Mateusz Morawiecki zajął funkcję premiera, na światło dzienne zaczęły wypływać różne informacje, które próbował zataić przed opinią publiczną. Te postanowił wypomnieć mu krótko wspomniany Tomasz Lis. Wiemy już, że pan Morawiecki jest kłamcą. Wiemy, że jest lizusem i karierowiczem. Wiemy, że ukrywał swój majątek. Wiemy, że obiecuje mosty nad rzekami, których nie ma i remonty wyremontowanych dworców. Po ujawnieniu zeznań kelnerów nie wiemy już tylko czy jest przestępcą. – napisał na Twitterze.

Post ten jest komentowany przez rzeszę internautów. „Aż chce się napisać „ dopóki dzban wodę nosi, doputy miu się ucho nie urwie”, temu dzbanu” czy „I pewnie w tym rozdaniu się nie dowiemy… Chyba, że kłamczeuszek morawiecki ostro podpadnie naczelinikowi, będzie niewygodny, wtedy szybko prawda wyjdzie na jaw…” to tylko dwa z wielu komentarzy. Pojawiły się również te negatywne atakujące dziennikarza. „Wywróżył Pan z fusów? Panie Lis wypad z Polski skoro tak jej nienawidzisz.” – napisał kolejny użytkownik sieci.

Źródło: twitter.com/lis_tomasz
Foto: youtube/Masakracja, youtube/Tomasz Lis.