Ostry apel Macieja Stuhra. Jego słowa pójdą w pięty Prawu i Sprawiedliwości!

Ogromnymi krokami zbliżają się wybory do parlamentu. Te odbędą się już 13 października. Według wielu Polaków są one najważniejsze od wielu lat. Jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, Maciej Stuhr otwarcie wspiera opozycję, niejednokrotnie stawiając się po jej stronie. Na swoim oficjalnym profilu na Facebook’u wystosował ważny apel do wszystkich Polaków, zachęcając ich do wzięcia udziału w jesiennym głosowaniu.

Środowisko filmowe na Festiwalu w Gdyni dało jasny, mocny, głos. Duma 💪! Brawo Dawid Ogrodnik! Brawo Agnieszka Holland! Brawo filmowcy! Z pewnością za trzy tygodnie damy wyraz swojemu niezadowoleniu przy urnach. Ja z pewnością też. Czy znów ponad połowa Was zostanie w domach? Czujecie się zniechęceni? Uważacie, że wszystko to jedno, wielkie bagno? Nieprawda! Zróbcie ten naprawdę niewielki wysiłek: zobaczcie, kto kandyduje z Waszego okręgu. Nie głosujcie wyłącznie na liderów i „jedynki”” – rozpoczął.

Jestem przekonany, że na każdej liście, niezależnie od poglądów, znajdziecie wartościowe osoby, które chcą dokonać takich zmian, jak Wy! Czy w kulturze (jak w moim środowisku), czy w ekologii (jak w środowisku nas wszystkich), czy w każdej innej, interesującej Was dziedzinie życia. Znajdziecie ich w Interencie, na Fejsie, w drodze pociągiem, czy stojąc na przystanku. Idźcie na wybory! Zaciągnijcie co najmniej jeszcze jedną osobę! Kilka osób. To jest ten moment! Twój głos liczy się tak samo jak mój, Prezydenta Dudy, biskupa Jędraszewskiego, czy Agnieszki Holland. Do boju!” – dodał.

Czytaj dalej

Źródło: facebook.com/MaciekStuhr
Foto: facebook.com/MaciekStuhr