Macierewicz z Jannigerem w… krzakach! O tym zdjęciu mówi dziś cała Polska

W sobotę w Szczecinie około godziny 14 odbyła się uroczystość odsłonięcia pomnika byłego prezydenta naszego kraju Lecha Kaczyńskiego. W wydarzeniu wzięli udział czołowi politycy, wśród których nie zabrakło byłego szefa Ministerstwa Obrony Narodowej Antoniego Macierewicza. Warto dodać, że towarzyszył mu nie kto inny jak Edmund Janninger, o którym było nie raz w Polsce bardzo głośno. 

Warto dodać, że w Szczecinie pojawili się również między innymi premier Mateusz Morawiecki, prezes TK Julia Przyłębska czy rzeczniczka partii rządzącej Beata Mazurek. Wśród zaproszonych  gości nie zabrakło kuzyna braci Kaczyńskich – Jan Maria Tomaszewski. Największą uwagę internautów przykuła jednak obecność Antoniego Macierewicza, z którym pojawił się Edmung Janninger. Przyłapano ich jednak w dość zaskakującym miejscu.

Do sieci wyciekło bowiem zdjęcie, na którym widzimy byłego szefa MON wraz z młodym doradcą w… krzakach. Fotografią za pośrednictwem swojego oficjalnego profilu na Twitterze postanowił podzielić się poseł Platformy Obywatelskiej Sławomir Nitras. Gość w dom, Bóg w dom. Tacy goście zawitali na Pogodno w Szczecinie – taki opis dodał polityk pod zdjęciem, o którym jest dziś bardzo głośno. W sieci nie brakuje żartobliwych komentarzy.Źródło: Pikio.pl, Twitter.com Sławomir Nitras (@SlawomirNitras)
Foto: Twitter.com Sławomir Nitras (@SlawomirNitras) screen