Magda Gessler podbiła serca internautów. Tymi słowami wsparła Jurka Owsiaka!

Podczas ostatniej, 27. już edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, pomimo szczytnego celu imprezy doszło do smutnych wydarzeń. Jednym z nich jest śmierć Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska, który został kilkukrotnie ugodzony nożem. Niestety mężczyzna następnego dnia zmarł w szpitalu, co wstrząsnęło całym krajem.

Drugim wydarzeniem, które obiło się echem na całym świecie była rezygnacja Jurka Owsiaka z funkcji prezesa fundacji. Poinformował o tym podczas konferencji podsumowującej WOŚP, tłumacząc swoją decyzję brakiem chęci i motywacji do prowadzenia fundacji w obliczu tak dużego hejtu i nienawiści. Na szczęście działania Polaków, czyli wszelkie grupy na Facebooku, słowa wsparcia dla Jerzego oraz petycje podziałały.

Takim sposobem Owsiak poinformował na swoim profilu, że nie odejdzie z WOŚP. Swoje zadowolenie wyraziło dużo gwiazd, a jedną z nich jest Magda Gessler. Kochany. Zawsze wiedziałam, że tylko kolorowi ludzie mogą zmienić ten świat, a kolory znów są intensywne. Jurku, moje serce rośnie, by nadążyć za twoim. Nie wątpiłam, że potrzebujący są najważniejsi dla ciebie – napisała popularna restauratorka i gwiazda telewizji.

Foto: youtube/tvnpl, facebook.com/jerzyowsiak
Źródło: pikio.pl,