Magdalena Adamowicz to kobieta z klasą. W niesamowitym stylu odpowiedziała Pawłowicz

Wszyscy zainteresowani światem polityki znają posłankę Prawa i Sprawiedliwości, Krystynę Pawłowicz. Jej wybuchowy charakter niejednokrotnie doprowadził już do wielkich kontrowersji. Tym razem polityk uderzyła za pośrednictwem swojego oficjalnego profilu na Twitterze w Magdalenę Adamowicz. Na odpowiedź żony tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska nie musieliśmy długo czekać. 

Pani ADAMOWICZ,a JAKIE ma pani kompetencje,poza byciem „żoną zamordowanego prezydenta miasta”,nie zachowującą zresztą podst.szacunku dla demokratycznie wybranego prezydenta RP – by kandydować i zasiadać w im RP w UE parlamencie?
Jakie wykształcenie,wiedza,poza samą oikofobią? – napisała Pawłowicz. Magdalena Adamowicz nie pozostała dłużna odpowiadając jej w mistrzowskim stylu. Żoną zamordowanego prezydenta uczynił mnie tragiczny los. Dzięki ciężkiej pracy jestem doktorem prawa, wykł. UG, radcą prawn., MBA, absolwentką szkoły prawa niem. Uniw. w Bonn i prawa bryt. i UE org. przez Uniw. Cambridge, mówię po niem. i ang. I SZANUJĘ ludzi, Panią też. – czytamy na Twitterze.

Źródło: Twitter.com Krystyna Pawłowicz, Twitter.com Magdalena Adamowicz
Foto: YouTube.com Superstacja screen, YouTube.com Onet News screen