Magdalena Ogórek zmiażdżona w TVP. Ostra kłótnia w programie na żywo!

Popularna polska prezenterka i dziennikarka, Magdalena Ogórek jest jednym z głównych wrogów zwolenników obozów opozycyjnych. Prowadząca program w TVP Info wdała się w ostrą potyczkę słowną z przewodniczącą „.Nowoczesnej”, Katarzyną Lubnauer. Poszło o swobodę wypowiedzi w mediach publicznych.

Kłótnia zaczęła się od wspomnienia przez Ogórek słów Marka Migulskiego, który napisał: „To byłaby dobra decyzja. Trzeba tam iść, pluć w twarz +dziennikarzom+ TVP i zwracać się bezpośrednio do wyborców„. Zarzuciła ona również, że politycy opozycji się go posłuchali i tak też będą postępować, czemu stanowczo zaprzeczyła Lubanuer. Chciała również zadać pytanie w stronę Ogórek, lecz ta jej przerwała, mówiąc: „Pani przewodnicząca rozumie, że to ja prowadzę ten program, i to ja zadaję pytania, a nie pani, tak?„.

Oczywiście. Ale wie pani, na tym polega program, w którym się zadaje pytania, że pozwala się gościowi również na nie odpowiedzieć. A pani na to nie pozwala” – mistrzowsko zripostowała ją przewodnicząca Nowoczesnej. Prowadząca program po chamsku odpowiedziała: „No co Pani nie powie?„. „Urządziłam pani taką rzeczywistość, jaką mają posłowie PiS w TVN24. Nie podoba się pani?” – dodała. „Wie pani, jaka jest różnica? Pani pracuje w instytucji, w której pani płacą z publicznych pieniędzy. 1,5 mld zł jest wydatkowanych na tę telewizję z budżetu państwa. Również mojego, bo płacę abonament” – odpowiedziała Lubanuer ponownie miażdżąc Ogórek. Wideo z całej sytuacji można zobaczyć poniżej.

Czytaj dalej

Źródło: Twitter.com/PolskaNormalna
Foto: Twitter.com/PolskaNormalna