Margaret w ostrych słowach zrezygnowała z pracy w TVP! Jest szokująca odpowiedź stacji

Popularna piosenkarka Margaret, a właściwie Małgorzata Jamroży była członkiem jury w czołowym programie TVP „The Voice of Poland”. Program znany na całym świecie polega na kilku etapach. W pierwszym z nich uczestnicy śpiewają do odwróconych członków jury, którzy wybierają ich tylko na podstawie głosu. Trenerzy tworzą następnie swoje drużyny, a kolejny etap to bitwa między dwoma ich członkami. Kto zaśpiewa gorzej odpada. W ostatnim etapie pozostaje po 5 uczestników z każdej grupy, a ostatecznie 4 finalistów walczący o kontrakt płytowy.

Obecność Margaret spodobała się widzom, którzy liczyli na jej udział w kolejnym sezonie. Jeden z fanów piosenkarki zapytał ją o to w sekcji komentarzy na instagramowym profilu artystki. „Niestety nie. Szkoda, bo „The Voice of Poland” kocham, no ale niestety jest w TVP, więc sobie odpuszczę” – odpowiedziała Margaret ku zaskoczeniu fanów. Był to czysty cios skierowany w stronę telewizji publicznej. Jej słowa szybko rozeszły się po całym internecie, co poskutkowało odpowiedzią stacji.

Wielu przeciwników TVP wspólnie stwierdziło, że była to próba ośmieszenia piosenkarki, która jest lubiana przez sporą część Polaków. „W związku z pojawiającymi się w mediach nieprawdziwymi informacjami, dotyczącymi ustalania składu jury programu „The Voice of Poland” TVP informuje, że w celu zapewnienia jak największej atrakcyjności formatu, skład ten jest modyfikowany co sezon. Udział pani Margaret nie był planowany w najnowszej edycji „VoP”. Pełna lista członków jury zostanie podana w najbliższym czasie” – czytamy w oświadczeniu Telewizji Polskiej.

Czytaj dalej

Foto: youtube/przeAmbitniPL
Źródło: onet.pl