Martyna Wojciechowska o strajku nauczycieli. Internauci oszaleli po tych słowach!

Od 8 kwietnia 2019 roku trwa w naszym kraju głośny strajk nauczycieli. Swoje opinie oraz wsparcie dla nich przekazali już tacy celebryci, jak Dawid Podsiadło czy Maja Ostaszewska. Do tego grona postanowiła dzisiaj dołączyć znana wszystkim Martyna Wojciechowska. Swoim wpisem na Instagramie rozniosła internet.

„Trzeci dzień strajku nauczycieli. To właśnie EDUKACJA ma największy wpływ na to jak wygląda i będzie wyglądał nasz świat. Spotkałam na swojej drodze różnych nauczycieli, w tym wielu wspaniałych, którzy mieli ogromny wpływ na to, kim dzisiaj jestem. Dlatego #POPIERAMNAUCZYCIELI z całego serca. To bardzo ważny i odpowiedzialny zawód. To w szkołach nasze dzieci spędzają znaczącą część okresu dorastania i to od wykładowców w dużej mierze uczą się świata, który ich otacza. By kiedyś zmieniać go na lepsze. M.”– napisała.

P.S. Niezwykle doceniam fakt, że moja Marysia uczy się w szkole niepublicznej. Ale wiem też, że jestem osobą uprzywilejowaną, a nie każdy może sobie na to pozwolić. Dlatego tym bardziej przesyłam słowa wsparcia!
#strajknauczycieli #popieram #wspieram #martynawojciechowska
– dodała. Ta druga część wpisu pomimo pozytywnych intencji nie spodobała się niektórym internautom, którzy nazwali Panią Martynę hipokrytką. Pomimo tego pojawiła się cała masa pozytywnych komentarzy. „Dziękuję Pani Martyno, jestem nauczycielem. To trudny dla mnie czas. Podniosło mnie na duchu Pani wsparcie, pozdrawiam serdecznie🤗” – napisała jedna z komentujących.

Źródło: natemat.pl
Foto: instagram.com/martyna.world