Mazguła oczernił PiS miażdżącymi słowami! „Dla mnie to szczyt bezczelności i łajdactwa…”

Polscy rządzący w związku z kryzysem na Ukrainie szykują ustawę mającą na celu ułatwienie przybyłym stamtąd osób takich rzeczy jak znalezienie pracy czy zyskanie opieki zdrowotnej. Wiele osób oburzył jednak fakt, że w jednym z punktów ustawy, PiS dorzucił zapis o bezkarności urzędników, którzy złamią dyscyplinę finansów publicznych podczas „obowiązywania stanu zagrożenia epidemicznego lub stanu epidemii”. Wprowadzenie wspomnianej ustawy skomentował ostrym wpisem pułkownik Adam Mazguła.

PiS-podłość zwyczajowo bezgraniczna! Putinowi PiS-bandyci i okupanci Polski chcą umocnić swoje prawo do bezkarności i szerzenia bezprawia swoich mafijnych urzędasów. Ich podłość zwyczajowo jest bezgraniczna, bo umieszczona w ustawie o pomocy Ukraińcom krwawiącym przez rosyjskie ludobójstwo.
W ten sposób, głosując oczywiście za pomocą dla Ukraińców, posłowie zatwierdzają bandytyzm PiS-przestępców i złodziei szczególnie zuchwałych. Jeśli zagłosują przeciw to przecież również przeciw pomocy dla Ukraińców.
Czy istnieje bardziej podły wróg Polski niż Jarosław Kaczyński?
Nie przyjmują do wiadomości, że to sąd jest od tego, aby ocenił, czy były to warunki wyższej konieczności
” – pisze pułkownik.

Mateusz Morawiecki wie lepiej i kłamie jak najęty w mediach jak na propagandzistę ministerstwa prawdy jedynie słusznej, że to nic szczególnego. Mało tego. Ustawa miałaby obowiązywać wstecz, czyli na już minione ich lata rządów kłamstwa, złodziejstwa i podziałów w narodzie dokonanych przez PiS-„rasę panów”.
TVP – telewizja wzór Putina już pieje przykładami dla tępej PiS-masy „głupiego narodu”, który „wszystko kupi”.
Dla mnie to szczyt bezczelności i łajdactwa Jarosława Kaczyńskiego i jego antydemokratycznych gwałcicieli prawa.
Jawni PiS-bandyci mają teraz być potraktowani jak kradnący miliony zgodnie z prawem!
To kolejny zwyczajowo podły PiS-gwałt na narodzie i jego prawach
” – zakończył.

Czytaj dalej

Foto: youtube/Janusz Jaskółka, facebook.com/amazgula
Źródło: facebook.com/amazgula, bezprawnik.pl