Mazguła zareagował na skandaliczny wpis Pawłowicz. Nie przebierał w słowach! „Buta, podłość, bezkarność, bezprawie, pycha…”

Poseł Lewicy Tomasz Trela skrytykował decyzję Julii Przyłębskiej, która jak pisze Gazeta Wyborcza, utajniła oświadczenie majątkowe pięciu sędziów Trybunału Konstytucyjnego. Stwierdził, że powinien on być jawny. Na jego słowa zareagowała sedzia TK, Krystyna Pawłowicz. Posłużyła się jednak słowami, za które została mocno skrytykowana. „Lewacki pos.T.TRELA chce ujawnienia mego stanu majątkowego… Ty chamie ! Łobuzie ! Dziadu kalwaryjski ! Udowodnij najpierw,że brałam łapówki ! V ruska kolumno ! Łachu jeden ! Albo na kolana,pod stół i odszczekać ! Was ucieszy tylko seria w nasze plecy” – napisała na Twitterze. Sposób wypowiedzi, jakim posłużyła się Pawłowicz, nie przypadł do gustu pułkownikowi Adamowi Mazgule, który mocnym wpisem uderzył w sędzię TK, twierdząc, że osobie na jej stanowisku nie wypada publikować tego typu treści w sieci.

Andrzej Duda z pewnością jest dumny ze swojej dekomunizacji sądownictwa.
Jej symbolem jest jednak zaprzysiężona w nocy i ze wstydem komunistyczna emerytka Krystyna Pawłowicz.
Jako sędzia Dudy jest ona jaskrawym przykładem fałszywej PiS-narracji, ale również łykającego pelikana, który naśladuje wrzeszczącego pawia. Posiada też wszystkie cechy członka współczesnej Targowicy: buta, podłość, bezkarność, służalczość partyjna, bezprawie, pycha, odważne chamstwo, tupolewizm, antypolskość schowana za bogoojczyźnianym faszyzmem i brak kompetencji.
Jakie to smutne, że takie skompromitowane czarne dziury naszej polityki znajdują poklask wśród rodaków, a nawet zostają PiS-sędziami.
Podobno Mark Twain określił, że polityków i pieluchy trzeba zmieniać często z tego samego powodu. Ten przykład komentuje się sam.
Tymczasem pawie i pelikany wolę oglądać w ZOO, a nie w trybunale. Nawet, jeśli to tylko TK – towarzysze kucharki
” – napisał pułkownik na Facebook’u.

Czytaj dalej

Foto: facebook.com/amazgula, youtube/Onet News
Źródło: facebook.com/amazgula, twitter.com/KrystPawlowicz