Mazurek w ostrych słowach po wystąpieniu Schetyny. Odpowiedź Polaków wbiła ją w fotel!

Dzisiaj odbyło się wystąpienie przewodniczącego Platformy Obywatelskiej Grzegorza Schetyny na forum programowym Koalicji Obywatelskiej w Warszawie. Podczas swojego monologu przedstawił obietnice wyborcze, które PO spełni w momencie wygrania wyborów. Nie spodobało się to politykom Prawa i Sprawiedliwości, którzy dali o tym znać w mediach społecznościowych.

Grzegorz Schetyna zapowiedział zniesienie zakazu handlu w niedzielę, wypłatę trzynastej emerytury w kolejnych latach czy wzrost pensji Polaków. „Ci, którzy zarabiają mniej niż 4,5 tys. zł brutto dostaną dodatkową premię, a dochód na rękę tych, którzy otrzymują płacę minimalną wzrośnie o 600 zł; zlikwidujemy też zakaz handlu w niedzielę” – mówił. Słowa te skomentowała europosłanka Prawa i Sprawiedliwości, Beata Mazurek.

Schetyna sam nie wierzy w to co mówi. Agresją i emocjami próbuje zamazać brak wiarygodności Koalicji Europejskiej. Naiwne nadzieje, że Polacy już zapomnieli, jak nieudolnie rządzili i jakie Eldorado mieli złodzieje. Tylko w kłamstwach i manipulacjach trzymają wysoki poziom. Tak w tym są mistrzami” – napisała na swoim Twitterze. Na ten wpis zareagowali w komentarzach internauci, a ich słowa nie były przychylne. „Mazurek zamilcz bo nic madrego jeszcze sama nie powiedzialas i idz gryz trawe” – napisał jeden z nich. „Wreszcie mogę Schetynę pochwalić. Nie uległ populizmowi pisowskich aferzystów i gwałciciel praworządności, którzy dążą do POLEXITU oraz zasypują nas sowieckim węglem oraz polityce grabienia i siania nienawiści ich koalicjantów, czyli pedofilów i gwałcicieli w sutannach. ŻYCZĘ KOALICJI SCHETYNY POWODZENIA!” – dodał kolejny.

Foto: youtube/Prawo i Sprawiedliwość
Źródło: polityczek.pl