Meller krytykuje Dudę! Prezydent mu tego nigdy nie zapomni

Andrzej Duda się wścieknie. Po wczorajszej informacji o odrzuceniu referendum poleciała w jego stronę fala hejtu. Zarówno internauci, jak i celebryci oraz politycy ostro komentowali zaistniałą sytuację. Jednogłośnie stwierdzili, że Duda po raz kolejny pokazał, że jest maskotką obecnego rządu.

Wczoraj padła bomba, kiedy to dowiedzieliśmy się, że senatorzy Prawa i Sprawiedliwość odrzucili pomysł referendum konstytucyjnego prezydenta Andrzeja Dudy. Jak poinformował dział wiadomości portalu PolskieRadio.pl: „Senat odrzucił wniosek prezydenta Andrzeja Dudy o przeprowadzenie referendum konstytucyjnego”. Od tamtego momentu wiele osób nie pozostawiło suchej nitki na prezydencie Polski. Fanpage o nazwie PolitykaWlimerykach na Twitterze udostępnił post z zaistniałej sytuacji, tworząc krótki wierszyk.

Raz przy PiS aprobacie, poległ Duda w Senacie, to koniec sagi, Adrian jest nagi, dziś zabrali mu gacie – czytamy. Gwoździa do trumny Dudzie dołożył znany dziennikarz i prezenter telewizyjny Marcin Meller. Biedny Adrian znowu wziął po pysku. Ale i tak karnie podpisze, co trzeba. Studium psychologii dla chętnych. – stwierdził na swoim Facebooku. Panie Marcinie. Adrian nie wziął po pysku tylko dostał takiego kopa w dup…. od kurdupla że masakra. 😁 Musi znać swoje miejsce w szeregu tzn jest zaraz za długopisem – skomentował wpis Mellera jeden z internautów.


Źródło: polityczek.pl, facebook.com/marcin.meller1
Foto: youtube/Masakracja, youtube/BukBuk