Miażdżący wpis Lisa o PiS. „Burdel i pośmiewisko, przy którym…”

Popularny dziennikarz Tomasz Lis bardzo często komentuje sytuację polityczną w Polsce. Wtedy kiedy trzeba, nie szczędzi sobie ostrych słów. Nie inaczej było tym razem. Na Twitterze niespodziewanie powstała ostra dyskusja na temat polityków partii rządzącej. Swoje trzy grosze postanowił dorzucić wspomniany redaktor.

Jeden z internautów rozpoczął dyskusję na temat polityków Prawa i Sprawiedliwości, a dokładniej ich dokonań. Zamiast nowego sprzętu wojsko dostanie od rządu PiS:
– wyremontowane człogi T-72 z lat 70-tych
– trzy (jedna na części zamienne) używane 30-letnie fregaty Adelaide zakupione w Australii ?? Czy o czymś zapomniałem ?
– napisał. Do dyskusji wtrącił się również Michał Szczerba. Zakończyła się aukcja #SummerSale w #JanówPodlaski. W tym roku sprzedano 5 (pięć) koni❗️I kucyka za 5,6 tys. EUR. #Ardanowskiemu z #ASF nie wychodzi, to wziął się za kucyki. Rada ds. koni nie pomoże. Nikt poważny nie powinien tej katastrofy autoryzować. Zniszczyliście markę❗️ – stwierdził.

Swoją opinię postanowił również dorzucić Tomasz Lis, który tym jednym komentarzem podbił serca internautów. Polska na kolanach, państwo w rozsypce. Macierewicz po rozbrojeniu armii skontroluje Błaszczaka, a po rozwaleniu Janowa powstanie rada do spraw koni. Burdel i pośmiewisko, przy którym PRL, to czas profesjonalizmu. – poinformował w swoim wpisie. Spodobał się on internautom na tyle, że równie ochoczo go komentują.


Źródło: polityczek.pl, twitter.com/lis_tomasz
Foto: youtube/Onet Rano