Ostry wpis Wałęsy. Zniszczył braci Kaczyńskich!

Były prezydent i legenda Solidarności Lech Wałęsa zaskoczył wszystkich na swoim facebookowym profilu. Nie jest tajemnicą, że jego konflikt z Jarosławem Kaczyńskim i jego świętej pamięci bratem Lechem rozpoczął się wiele lat temu i nie zakończył do dziś. Potwierdzać to zdaje się ostatni wpis Wałęsy.

Wyznaczam 250 000zł nagrody ( które zamierzam wypłacić przy pomocy moich sympatyków) dla świadka który brał udział w perfidnej prowokacji wrabiającej mnie w agenturalną działalność i dostarczy niepodważalnych dowodów wykazujących kto za tym stoi. Moim zdaniem to bracia Kaczyńscy wykorzystując panią Kiszczak i podrobione przez SB dokumenty ,przy pomocy takich ludzi jak Gwiazda, Cenckiewicz i Wyszkowski próbują na siłę zrobić ze mnie agenta i wmówić Polakom kłamstwa na mój temat – rozpoczął.

Prawdę o moich działaniach w latach 70 tych znajdziecie w książce „Wałęsa” wydanej bez mojej wiedzy i zgody przez Wydawnictwo Morskie w 1981r. zanim bracia Kaczyńscy , Wyszkowski, Gwiazda i Cenckiewicz dla swoich egoistycznych korzyści politycznych zaczęli zakłamywać fakty i niszczyć fenomen zwycięskiej walki jaką wtedy stoczyliśmy – zakończył. Warto dodać, że wpis byłego prezydenta zyskał dużą popularność na portalu społecznościowym osiągając blisko 3 tys. reakcji.

Źródło: facebook.com/lechwalesa
Foto: youtube/Tomasz Lis.