Michalik i internauci o proteście rolników. „Bardzo prymitywny i arogancki…”

Dzisiaj od rana głośno jest w mediach o proteście rolników, którzy zablokowali autostradę A2 na trasie w kierunku Warszawy, co poskutkowało kilkukilometrowym korkiem. Publicystka Eliza Michalik wraz z internautami postanowiła skomentować zaistniałą sytuację na Twitterze. Uderzyła w ministra rolnictwa.

„„Możemy tu nawet nocować” – mówią rolnicy protestujący na autostradzie A2, na wysokości Brwinowa na Mazowszu. Domagają się spotkania z premierem. Jezdnia w kierunku Warszawy jest zablokowana, samochody mają być powoli wycofywane, do drogi serwisowej przy MOP Brwinów” – poinformował dziennikarz RMF FM. Wyrażać swoje opinie w sieci postanowili internauci. „Powinni zablokować drogę do pracy pOSŁOM. A, nie, sorry, przecież oni w tym roku byli kilkanaście dni w pracy” – napisała jedna z nich.

Eliza Michalik postanowiła uderzyć w ministra rolnictwa – Jana Krzysztofa Ardanowskiego. „Słucham. Bardzo prymitywny i arogancki ten minister rolnictwa.” – skomentowała. „A nie mówiłem, że przyjdzie dzień, gdy rolnicy „podziękują” haniebnej władzy „#DobraZmiana” @pisorgpl? #ŻółteKamizelki będą i w Polsce. A za rolnikami pójdą inni. Górnicy, nauczyciele, kierowcy, lekarze, przedsiębiorcy, pracownicy handlu itd. To koniec #PiS” – dodał kolejny.

Źródło: polityczek.pl
Foto: youtube/Onet Rano