Michalik podbiła serca internautów. Genialna odpowiedź na słowa Jakiego!

Były kandydat na prezydenta Warszawy, Patryk Jaki wziął udział w programie „Ława Polityków”. Fanpage „Kawa na ławę” udostępnił na swoim profilu urywki wypowiedzi Jakiego, które znajdują się poniżej. W sieci skomentować postanowiła je publicystka Eliza Michalik.

Prokuratura dopiero teraz porządnie wzięła się za sprawę KNF.[…] Zależy nam, aby stawiać na inne źródła energii i zmniejszać udział węgla, ale bez zabijania kopalni.[…] Nie porównywałbym pana Kałuży do pani Gasiuk-Pihowicz. My nie rozdajemy stanowisk, dajemy tylko ofertę ciężkiej pracy. […] O ruchu o. Rydzyka: to nie jest żadne realne zagrożenie dla obozu Zjednoczonej Prawicy – mówił Jaki w programie. Internauci postanowili skomentować jego słowa.

„W programie „Ława Polityków” Patryk Jaki ujawnił, co jest w komputerach zatrzymanych przez CBA Wojciecha Kwaśniaka i Andrzeja Jakubiaka. Dwa pytania: 1) Na jakiej podstawie prawnej Jaki to wie? 2) Czy nie złamał art. 241 KK i nie ujawnił tajemnicy śledztwa?” – napisała na Twitterze Michalik. Nie tylko Jaki ujawnia dane ze śledztwa. Twierdzi że to informacja publiczna co Jakubiak i Kwaśniak mają na komputerach. Porażające jest pomawianie Jakubiaka o kilka przestępstw. Tylko za to ten człek powinien odpowiedzieć karnie. A postępowaniu cywilnym powinien zbankrutować! – dodał internauta.

Źródło: polityczek.pl
Foto: youtube/Kultowe Rozmowy, youtube/Onet News