Michalik przeszła samą siebie. Zmiażdżyła czołowego polityka PiS!

Wczoraj na Twitterze doszło do nietypowej sytuacji. Michał Górnicki opublikował na swoim profilu zdjęcie Agnieszki Gozdyry z przed 20 lat, dopisując prześmiewcze „Gozdyra na dobranoc”. Swoje trzy grosze postanowił dodać polityk Prawa i Sprawiedliwości Dominik Tarczyński pokazując brak jakiejkolwiek klasy. Nazwał Panią Gozdyrę… brzydką. Ta odniosła się do tego na swoim Instagramie.

To moje stare zdjęcie. Nie pamiętam, ile mam tu lat. Dwadzieścia parę. Brak makijażu, kiepska fryzura i taki sobie wyraz twarzy. Dziś ktoś mi wysłał tę fotę, opatrzoną chamskim i seksistowskim komentarzem posła PiS, Dominika Tarczyńskiego, tego samego, który oficjalnie potępia brak kultury wobec kobiet. W 2014 pisał pod moim adresem tak oto. Podobne komentarze kierował wobec innych pań. A więc w internecie nic nie ginie, panie pośle. Niech pan nie udaje kogoś, kim nie jest. Ja jestem sobą. Mam swoją twarz, nie wstydzę się jej – czy jest pomalowana, czy nie. Mam swoje lata, swoje zmarszczki, raz wyglądam lepiej, raz gorzej. – rozpoczęła.

I nie, nie robiłam sobie operacji plastycznych. Uważam, że czas mi sprzyja. To się zdarza, proszę sobie wyobrazić. Żeby było jasne: nie wierzę w to, że najdzie pana jakaś refleksja nad tym, co pan robi i jak traktuje innych. Ale niech wszyscy zobaczą, kim pan jest. #seksizm #brakkultury #tarczynski #gozdyra – zakończyła. Do dyskusji postanowiła wtrącić się również dziennikarka Eliza Michalik, kompletnie gasząc Tarczyńskiego. Cóż, mogę tylko powiedzieć, że moim zdaniem Dominik Tarczyński jest strasznie, potwornie brzydki, w make upie i bez, zewnętrznie i wewnątrz. – napisała.

Źródło: polityczek.pl
Foto: youtube/Onet Rano