Biedroń wręczył Krystynie Pawłowicz prezent na święta. To powinien zobaczyć każdy!

Każdy się zgodzi, że posłanka Prawa i Sprawiedliwości, Krystyna Pawłowicz, jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych polityków w Polsce, a może i na świecie. Wchodzi na wojenną ścieżkę z każdym, kto jej w czymś przeszkodzi. Niedawno głośno było o jej konflikcie z byłym prezydentem Słupska, Robertem Biedroniem co skończyło się zablokowaniem przez niego posłanki na Twitterze.

Nadchodzą święta i wydaje się, że Biedroń poczuł klimat świąt. Na swoim profilu na portalu Twitter udostępnił wideo, które jest również prezentem dla posłanki PiS. Mówi w nim ironicznie, że… odblokuje ją na Twitterze. „Droga Krystyno, życzę ci przede wszystkim spokoju ducha i życzliwości. Wbrew pozorom człowiek nie jest skomplikowaną istotą, na życzliwość odpowiada życzliwością. A na dobroć, dobrocią. Dlatego w prezencie na Święta podjąłem decyzję, że odblokuję cię na Twitterze. Wiele dobrego” – powiedział.

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy, które nie były zbyt przychylne Pani Krystynie. „Podobno zwierzęta przemawiają ludzkim głosem na Święta, więc może i Ona…” – napisał internauta. „Może Pan jeszcze to raz przemyśli? Tak na wszelki wypadek 😏”, „Czasem na złośliwe osoby wystarczy odrobina kultury, połączona z nutką ironii. Jak dla mnie świetny tego przykład podał Pan Biedroń. Ale czuję że Pani Krystyna się zagotuje jak to zobaczy” – dodali kolejni.

Źródło: twitter.com/RobertBiedron
Foto: youtube/Gazeta.pl