Mistrzowski wpis Wałęsy. Odpowiedział Kaczyńskiemu jednym zdaniem!

Konflikt prezesa partii rządzącej, Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego oraz byłego prezydenta naszego kraju Lecha Wałęsy trwa w najlepsze. Dzisiaj, tj. 13 grudnia 2018 roku odbyła się 37 rocznica wprowadzenia stanu wojennego. Wałęsa nie omieszkał udostępnić wpisu, w którym wyśmiał Kaczyńskiego.

Fanpage Prawa i Sprawiedliwości na Twitterze udostępnił post ze słowami prezesa Kaczyńskiego wypowiedzianymi podczas 36 rocznicy stanu wojennego. „Niech ten dzień, 13 grudnia już zawsze będzie datą przypominającą, że Polacy będą bronić swojej wolności. Będą jej bronić, kiedy na ulicach są czołgi, ale i gdy metody pozbawiania nas wolności i suwerenności są bardziej subtelne. Polska jest wolnym państwem wolnych Polaków. Jest wolnym Narodem i będzie wolnym Narodem!” – powiedział wówczas Kaczyński.

Wałęsa odpowiedział krótko: „Wyspałeś się?”. Te dwa słowa wywołały wielki szum w internecie. „👏🏻👏🏻👏🏻Może i kakao ciepłe już nawet wypił 😉” – skomentowała jedna z internautek. „13 grudnia 1981 r. Władysławowi Frasyniukowi udało się uniknąć zatrzymania i internowania. 13 grudnia 2018 r. zasiądzie na ławie oskarżonych, bo właśnie taka datę wyznaczył sąd na kolejna rozprawę o szarpaninę z policja podcas blokowani „miesięcznicy” w czerwcu 2017 r.” – dodał kolejny.

Źródło: polityczek.pl
Foto: youtube/Tomasz Lis., youtube/Punkt WidzeniaTV