Mocny atak internautów na Agatę Dudę. Tego się nie spodziewała!

Pierwsza dama, Agata Duda ma nie lada problem. Wielu Polaków, głównie ze środowisk opozycyjnych, zarzuca jej brak jakiegokolwiek poświecenia ze swojej strony dla powierzonej jej funkcji. Uważana jest nawet jako jedna z najgorszych osób w historii na tym stanowisku. Wydaje się to potwierdzać wczorajsza sytuacja na Twitterze.

Takiego ataku ze strony internautów na pewno się nie spodziewała. Wczoraj profil na Twitterze o nazwie „Kancelaria Prezydenta” udostępnił wpis o treści” „Wczoraj – w Światowym Dniu Wcześniaka – Pierwsza Dama solidaryzowała się z dziećmi urodzonymi znacznie przed terminem i ich rodzicami. Odwiedziła Oddział Patologii Noworodka i Niemowląt Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej”. Do posta dodano kilka zdjęć przedstawiających pierwszą damę podczas odwiedzin noworodków.

Agata Duda na pewno oczekiwała pozytywnego odzewu internautów. Ich komentarze są jednak zupełnym przeciwieństwem. „Wcześniakom pomaga sprzęt otrzymany od WOŚP Jerzego Owsiaka 👍 Cieszycie się ?”, „Powiedziała im jak podnieliście ceny leków dla wcześniaków,,,???”, „dlaczego Pierwsza Dama nie solidaryzuje z ludźmi nacodzień tylko od święta? bo nacodzień nie ma nic do powiedzenia” czy „rozumiem, że solidaryzuje się również z tymi dzieciakami po przeszczepach, dla których ceny leków skoczyły z 13 zł na kilkaset? 😎” – to tylko kilka z wielu komentarzy pod wspomnianym wcześniej wpisem.

Źródło: twitter.com/prezydentpl
Foto: youtube/Onet News