Monika Olejnik rozsadziła internet słowami o TVN! “To moje największe zawodowe wyzwanie!”

W ostatnim czasie dużo mówi się o TVN. Wszystko za sprawą wciąż trwającej sprawy przedłużenia koncesji zezwalającej telewizji na nadawanie. Oliwy do ognia dodała ustawa nazwana przez opinię publiczną “anty-TVN”, którą próbują wprowadzić posłowie Prawa i Sprawiedliwości. Znaczna część Polaków łączy się wspierając TVN. Monika Olejnik, wieloletnia prowadząca program “Kropka nad i”, udostępniła na swoim Facebook’u wpis dziękujący wszystkim za wsparcie stacji oraz zachęcający do dalszej walki o wolne media. Zebrał ona już niemal 7 tysięcy reakcji!

#Dziękujemy za wsparcie!👏👏 To ważny czas dla nas! T✌️N #wolnemedia #demokracja Często w wywiadach przypominam: „…pamiętam jak powstawał #TVN w 1997 roku. To moje największe zawodowe wyzwanie! #kropkanadi zaczynała się po @faktytvn – pracowaliśmy nie licząc czasu z wielkim entuzjazmem i pasją, ale też pokorą! To dawało nam siłę do przekraczania granic wyobraźni, do realizacji marzeń i wygrania z silniejszymi wówczas telewizjami, a przy okazji aroganckimi🙂 Tworzyliśmy i odpowiedzialnie tworzymy WOLNE MEDIA w Polsce! To fantastyczne uczucie staram się kultywować. Konsekwentnie, ambitną pracą, odpowiedzialnie współtworzymy więcej niż telewizje – współtworzymy demokracje!” – czytamy.

Jestem pod wrażeniem DZIENNIKARZY👏👏 @tvn24.pl @faktytvn i „Superwizjera” – często ryzykują, żeby pokazać prawdę! (…)” Politycy za szybko i za łatwo zapominają, że to TVN stworzył przed laty największą sieć kin w Polsce – i to z inicjatywy TVN powstał budżet Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej z którego finansowane są filmy. To, też rodzaj podatku od reklam dzięki któremu wspólnie z innymi mediami od lat wspieramy kulturę! Z dumą, z satysfakcją, ale też ze świadomością odpowiedzialności za słowa witam się z Państwem w „Kropce nad i” słowami WOLNE MEDIA #dziękuję 👏👏👏 #dozobaczenia 🙂 #polityka #odpowiedzialność #dziennikarstwo #journalist #freemedia TVN24 Kropka nad i” – zakończyła.

Czytaj dalej

Foto: youtube/Gazeta.pl
Źródło: facebook.com/profile.php?id=100044304615774