Morawiecki komentuje śmierć senatora. Internauci nie pozostawiają na nim suchej nitki!

Wczoraj świat obiegła smutna informacja o śmierci John’a McCain’a. Jeżeli komuś nic nie mówi to nazwisko to warto wiedzieć, że był on senatorem Arizony oraz legendą amerykańskiej polityki. Zawsze szedł w swoim kierunku, był niepokorny w swoich decyzjach. Premier naszego kraju wypowiedział się o nim na swoim oficjalnym Twitterowym profilu.

Z żalem przyjmuję wiadomość o śmierci Johna McCaina. Odszedł prawdziwy amerykański patriota i sprawdzony przyjaciel Polski. Niestrudzony strażnik wolności i demokracji, człowiek zasad w polityce. RIP – napisał Morawiecki w opublikowanym wpisie. Internauci nie pozostawili na nim suchej nitki. I słusznie, bowiem Morawiecki niejako wykorzystał jego śmierć, by poprawić wizerunek swój i swojej partii. W jaki sposób? Skłamał.

Jakiś czas temu świętej pamięci senator McCain sam skrytykował Prawo i Sprawiedliwość za atak na sądy. Z tego też powodu internauci postanowili zniszczyć Morawieckiego w komentarzach. „Człowieku, gadaj, jakie tylko bzdury ci ślina z Żoliborza przyniesie, każde kłamstwo, obelgę, insynuację, bo na niewiele cię w tej roli stac, ale na Boga nie powołuj się na wolność demokrację i przede wszystkim na zasady w polityce. I nie udawaj, że żali ci McCaina” czy „John McCain w 2017 r. o zmianach w polskich sądach: „To krok wstecz dla demokracji.”” – to tylko niektóre spośród wielu komentarzy krytykujących polityka.

Źródło: polityczek.pl
Foto: youtube/MASAKRACJA