Morawiecki ma nowy plan. Lepszego żartu dziś nie usłyszysz!

Premiera naszego kraju, Mateusza Morawieckiego trochę poniosło. Przedstawił publicznie swój nowy plan do zrealizowania podczas tej kampanii. Ten już został okrzyknięty co najmniej absurdalnym, a mieszkańcy Dolnego Śląska czują się upokorzeni, co na pewno nie wpłynie dobrze podczas wyborów.

Ta obietnica pokazała, że obecny rząd dla jak najlepszego wyniku jest w stanie obiecać dosłownie wszystko. Morawiecki poruszył problem dużych korków na autostradzie A4 na Dolnym Śląsku. Jak wiemy region ten ma jedną z najlepszych w Polsce infrastruktur, a autostrada na tym odcinku niejednokrotnie była już rozbudowywana. Premier wpadł na genialny pomysł wybudowania kolejnej.

Jak stwierdzili internauci, brak infrastruktury na pewno nie jest najważniejszym powodem dużego ruchu w tamtym regionie. Obietnica taka równa się z miliardowymi stratami pieniężnymi. Dodatkowo są w Polsce regiony, które wciąż czekają na swoją pierwsza autostradę. Warto zaznaczyć, że Dolny Śląsk potrzebuje pieniędzy na walkę ze smogiem oraz budowę kolei aglomeracyjnej, jednak jak widać rząd ma inne plany.

Źródło: crowdmedia.pl
Foto: youtube/Kancelaria Premiera