Morawiecki nie potrafił odpowiedzieć, ile kosztuje chleb. Nauczyciel z Sopotu nie wytrzymał

Mateusz Morawiecki pojawił się w Karpaczu na Forum Ekonomicznym. Został zapytany m.in. o to, za jaką kwotę w naszym kraju można kupić bochenek chleba. Szef polskiego rządu na to pytanie odpowiadał około 1,5 minuty, dokładnej ceny nie podał. Obok tej sytuacji przejść obojętnie nie mógł nauczyciel z Sopotu, Paweł Lęcki, który znany jest ze swoich komentarzy, które nie są przychylne obecnej władzy.

Szanowny Panie Mateuszu Morawiecki. Red Alert!
STRICTLY NDPD – SECRET NATO COSMIC.
Zapytano Pana w Karpaczu, ile kosztuje zwykły bochenek chleba. Odpowiadał Pan na to pytanie przez około 90 sekund. Wspomniał Pan o rolnikach, cenach pszenicy i rzepaku, afrykańskim pomorze świń i emerytach. Konkretnej ceny jednak Pan nie podał.
Sprawdziłem to dla Pana, ale niech Pan nikomu nie mówi, bo to tylko dla wtajemniczonych. Przede wszystkim niech Pan nic nie zdradza Michałowi Dworczykowi, bo cały świat zaraz się dowie – komentuje Lęcki na swoim oficjalnym koncie na Facebooku.

Zwykły bochenek chleba kosztuje mniej więcej 3 złote i 30 groszy, choć może się to wahać. Są oczywiście bochenki droższe, ale to dla koneserów i ludzi bogatszych. Ja na przykład praktycznie w ogóle nie kupuję bochenków, gdyż wolę bułki. Jakby Pan chciał poznać cenę, to proszę dać znać.
Nie ma za co.
PS. Sprawdzałem w polskim sklepie, żeby wspierać w ten sposób Marka Suskiego w walce z brukselskim okupantem, więc nie poszedłem do Lidla.
Pozdrawiam serdecznie,
Paweł – dodał na koniec. Do wpisu dołączył swoje zdjęcie, na którym trzyma bochenek chleba.

Czytaj dalej

Źródło: facebook.com/pawel.lecki79
Foto: facebook.com/pawel.lecki79