Morawiecki wymyślił Jakiemu nowe hasło. Internauci pękają ze śmiechu!

Premier naszego kraju, Mateusz Morawiecki przeszedł dzisiaj samego siebie. Nie jest tajemnicą, że od momentu, w którym przejął władzę nad obecnym rządem, zaliczył kilka wielkich wpadek. Wiele z nich było później głośno komentowane w sieci. Nie inaczej było tym razem, kiedy to postanowił wymyślić nowe hasło Jakiemu.

Dziś odbyła się konwencja samorządowa Zjednoczonej Prawicy w Warszawie. Jej celem było wypromowanie rzekomo najlepszego kandydata na prezydenta właśnie tego miasta, Patryka Jakiego. Nie mogło oczywiście obejść się bez żadnej wpadki, z której śmieje się teraz cała Polska. Podczas konwencji pomóc w wypromowaniu Jakiego postanowił wspomniany wcześniej Morawiecki. Opozycja pęka ze śmiechu przez jego słowa.

Postanowił on porównać Jakiego do… westernowego szeryfa. Mówimy, że jest naszym szeryfem, że już tak dużo dobrego zrobił, mimo że nie został jeszcze prezydentem Warszawy. Kochałem westerny w przeszłości, widzę Johna Wayne’a w nim, był Lucky Luke, będzie Lucky Jaki! – powiedział. W jego mniemaniu był to na pewno świetny żart, jednak opozycja odebrała to jako totalny pokaz żenady. „Brzuch mnie rozbolał ze śmiechu” – napisała sarkastycznie jedna z internautek.

Źródło: natemat.pl
Foto: youtube.com/Punkt Widzenia TV