Morawiecki zapytał Polaków, jak spędzają weekend. Tak ostrej reakcji się nie spodziewał! „My za miskę ryżu zapi***alamy”

Nasze dzieciaki w trasie, poznają harcerskie życie, a tymczasem my korzystamy z chwili dla siebie i wyszliśmy na kolacje. Chyba większość rodziców wie, jak ważne to chwile w każdej Rodzinie. A jak Wy spędzacie weekend?☺️🥂” – napisał wczoraj na Twitterze premier Mateusz Morawiecki. Do wpisu dodał zdjęcie, na którym wraz z żoną siedzą przy stole z lampkami wina. Ten wpis szybko odbił się jednak premierowi czkawką. Polacy postanowili wbić mu szpilę.

My za miskę ryżu zapi***alamy. Nie stać nas na takie luksusy. Dzięki tobie!” – napisał jeden z internautów. „A my tęsknimy za „ciepłą wodą w kranie” i 8 latami rządów PO-PSL, no i Premierem Donaldem Tuskiem….” czy też „Wy pisowcy jednak jesteście nienormalni… coraz więcej ludzi odmawia sobie czegoś z powodu drożyzny, a ty wsadzasz im przed oczy kolację w knajpie. A za tym kłamliwym uśmiechem rechot: mnie stać, a wy zapier******ie za miskę ryżu” – dodali kolejni w sekcji komentarzy. „Cri d’Inflation, rocznik bieżący, prosto z La Maison du PiS.… dość cierpki w smaku” – stwierdził szyderczo Marek Belka. Wpis premiera wymownie skomentował także popularny mecenas Roman Giertych. „A wam Polacy jak się żyje? Fajnie jest, prawda?” – napisał.

Czytaj dalej

Foto: twitter.com/MorawieckiM
Źródło: twitter.com/MorawieckiM, twitter.com/GiertychRoman, twitter.com/profMarekBelka