Brejza przed wyborami. Jego słowa wywołają popłoch w PiS!

Wielkimi krokami zbliżają się jesienne wybory parlamentarne. Nieoficjalnie mówi się, że odbędą się one w jedną z niedziel między 13 październikiem, a 10 listopada. Mimo że dokładna data nie jest jeszcze znana, to zarówno Prawo i Sprawiedliwość, jak i Koalicja Obywatelska już kilka dni temu ruszyły z kampanią wyborczą. Jaki pomysł na wygraną mają Ci drudzy?

W rozmowie z portalem Wirtualna Polska kilka szczegółów postanowił zdradzić Krzysztof Brejza. Jego zapowiedzi z pewnością wywołają popłoch w PiS! My do wyborów idziemy w projekcie Koalicji Obywatelskiej i koalicji samorządowej. To media debatują o tym, kto z kim, a kto nie. Idziemy do wyborów jako PO, Nowoczesna, Inicjatywa Polska i niezależni, wspaniali samorządowcy, ze swoimi lokalnymi komitetami. Wszyscy pracujemy na zwycięstwo. – mówi szef sztabu wyborczego Koalicji Obywatelskiej.

Przez całą kampanię będziemy prezentować program naprawy państwa. Konsekwentnie przedstawiana oferta lepszej Polski przez okres 2-3 miesięcznej kampanii, doprowadzi do tego, że my te wybory wygramy. Jestem o tym przekonany. Zrobimy to ciężką pracą. Od drzwi do drzwi, od płotu do płotu. – zapewnia. Polaków nie interesują ustawieni przez Kaczyńskiego panowie, którzy mają z jego polecenia dostać się do Sejmu. Polaków interesuje to, że nie ma 500 rodzajów leków w aptekach. To, że ludzie umierają na SOR-ach. To, że tysiące młodych ludzi nie dostanie się do szkół. My to wszystko odwrócimy i zmienimy. Jesteśmy przygotowani na wybory parlamentarne – dodał Brejza.

Źródło: wiadomosci.wp.pl
Foto: YouTube.com Rzeczpospolita TV screen