Na koncie posłanki PiS pojawił się zaskakujący wpis! „Wychodzę z partii nieudaczników i szkodników”

Twittera obiega wpis opublikowany na koncie posłanki Prawa i Sprawiedliwości Iwony Arent. Jest on na tyle kontrowersyjny, że wiele osób przypuszcza, że ktoś mógł włamać się na jej konto. Nie mogę już znieść makabry w Polsce! 100 tys osób w Polsce zmarło na Covid. To nie liczba, to suma ludzkich dramatów – rodzin, dzieci, bliskich. Polska stała się krajem drastycznie rosnących cen i kosztów utrzymania polskich rodzin, Wychodzę z partii Nieudaczników i Szkodników – czytamy. 

Przypomnijmy, że wczoraj Ministerstwo Zdrowia poinformowało o aż 493 zgonach osób zakażonych COVID-19. Tym samym w naszym kraju na koronawirusa umarło od początku pandemii już ponad 100 tysięcy osób. Właśnie do tej bardzo ciężkiej sytuacji, odnosi się wpis opublikowany na koncie posłanki Iwony Arent. Dołączono do niego zdjęcie statystyk, na których widzimy liczbę zgonów m.in. w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii oraz właśnie w Polsce. Liczby te budzą ogromny niepokój. 
Aktualizacja: Rzeczniczka partii Anita Czerwińska potwierdziła przypuszczenia internautów. „Informuję, że doszło do włamania na konto poseł PiS Iwony Arent, podjęte zostały odpowiednie działania” – napisała.

Czytaj dalej

Źródło: twitter.com/IwonaArent
Foto: YouTube.com Janusz Jaskółka screen