Te słowa Kidawy-Błońskiej zszokowały cały kraj. Polakom opadły szczęki!

Małgorzata Kidawa-Błońska, kandydatka Platformy Obywatelskiej na premiera naszego kraju bezapelacyjnie rośnie na twarz opozycji, co tylko potwierdza ilość ludzi wspierających jej działania w polityce. Była ona gościem w TVN24, gdzie oficjalnie powiedziała, co sądzi o starcie w wyborach prezydenckich.

Jesteśmy przed wyborem i tymi najważniejszymi wyborami, które sprawdzą, czy jesteśmy na tyle dobrzy, by odsunąć pana prezydenta Dudę. Ja wierzę, że tak” – powiedziała. „Jeżeli jako formacja dojdziemy do porozumienia, że będzie to najmocniejszy kandydat i tym kandydatem będę ja, jeżeli potwierdzą to badania, to tak” – stwierdziła, potwierdzając, że jest gotowa na walkę o fotel prezydenta z Andrzejem Dudą.

Kidawa-Błońska podziękowała Polakom za wsparcie, które widoczne jest poprzez przeprowadzane sondaże. „Przed Platformą, Koalicją Europejską jest dyskusja nad wysunięciem kandydata, który ma największe szanse na wygranie tych wyborów, więc każde badanie cieszy” – dodała. Wiele zwolenników opozycji, widzi ją również jako idealne zastępstwo za Grzegorza Schetynę na stanowisko prezesa Platformy Obywatelskiej.

Czytaj dalej

Foto: youtube/Polskie Radio
Źródło: natemat.pl