Na to czekały miliony Polaków! Film Sekielskiego po raz pierwszy w telewizji

Ponad 15 milionów wyświetleń – tyle na ten moment osiągnęła produkcja braci Sekielskich pt. „TYLKO NIE MÓW NIKOMU” w serwisie YouTube. Najnowszy film ukazujący problem pedofilii w polskim kościele okazał się ogromnym sukcesem, o którym mówi cały kraj. Z godziny na godzinę zyskuje on bowiem coraz więcej wyświetleń, bijąc przy tym wszelkie rekordy popularności. 

Mimo rewelacyjnego wyniku oglądalności Tomasz Sekielski chce, aby o filmie usłyszało jeszcze więcej osób. Tym samym w programie Tomasza Lisa zaapelował do ogólnopolskich stacji telewizyjnych. Chciałbym powiedzieć ogólnopolskim, dużym telewizjom, że jeśli chcą wyświetlić ten film, to proszę zgłaszać się do mojego brata Marka Sekielskiego. Udzielimy bezpłatnej licencji, bo zależy nam, żeby ten film obejrzało jak najwięcej osób. Jeśli dzisiaj jest jakaś telewizja, która chce ten film pokazać, to zapraszam do kontaktu. Kopię możemy dostarczyć w każdej chwili – mówił. Jak się okazuje jego apel nie poszedł na marne, jedna z telewizji zdecydowała się go pokazać!

Premierowo „TYLKO NIE MÓW NIKOMU” zamierza pokazać Telewizja Wirtualna Polska. Po raz pierwszy emisja odbędzie się w nadchodzący czwartek o godzinie 23. Następne pojawią się w piątek o tej samej godzinie oraz w niedzielę o północy. Co ciekawe stacja tuż po premierze wyemituje również wywiad jednego ze swoich dziennikarzy z Tomaszem Sekielskim. To z pewnością dobra wiadomość dla wielu osób, które już od dawna domagały się emisji filmu w którejś z telewizji.

Źródło: wiadomosci.wp.pl, wprost.pl, Onet.pl
Foto: YouTube.com Sekielski screen