Najnowszy spot PiS mocno uderzył w opozycję. Skandaliczne wideo partii rządzącej

Jak wszyscy wiemy zbliżają się wybory. Wiąże się to z walką pomiędzy partiami o głos wyborców, a idą za tym wszelakie spoty oraz obietnice wyborcze. Najnowszy spot Prawa i Sprawiedliwości opublikowany na oficjalnym Twitterze partii rządzącej szybko uznano skandalicznym.

Od kilku dni głośno jest o przegłosowaniu ustawy powszechnie nazywanej ACTA 2. Ma ona znacznie ograniczyć wolność w internecie. Walkę przeciw niej publicznie ogłosili już premier Mateusz Morawiecki oraz prezes PiS Jarosław Kaczyński. „Byliśmy, jesteśmy i będziemy zawsze za wolnością w Internecie. Dziękuję wszystkim europosłom PiS, że głosowali za swobodą wypowiedzi i prawami obywatelskimi milionów polskich internautów. #ACTA2” – napisał na swoim Twitterze ten pierwszy. „Prawo i Sprawiedliwość jest gwarantem wolności w Internecie. Dokona tego typu wdrożenia przepisów ACTA2, że wolność będzie zachowana” – dodał od siebie Kaczyński.

Całą sytuację z przegłosowaniem ACTA 2 wykorzystać postanowiła partia Kaczyńskiego, by przekonać do siebie jeszcze większą ilość osób. Ich najnowszy spot uderza w Platformę Obywatelską. Na wideo pojawił się napis: „Platforma Obywatelska oblała test wiarygodności”, a dodatkowo pokazano ośmiu polityków Platformy, którzy głosowali za przyjęciem ACTA2. Duża grupa internautów stwierdziła jednogłośnie, że jest to zwykła próba manipulacji wyborców poprzez pokazanie walki o wolność internetu.

Źródło: natemat.pl
Foto: instagram.com/pislodzkie