Nauczyciel z Trójmiasta znokautował Morawieckiego. Zadrwił z niego w mistrzowskim stylu!

Popularny nauczyciel z Sopotu, Paweł Lęcki, za pośrednictwem swojego profilu na Facebook’u udostępnił wpis skierowany wprost do premiera naszego kraju, Mateusza Morawieckiego. Utrzymał on go w mocno satyrycznym stylu, co przypadło do gustu internautom, bowiem zebrał już niemal 2 tysiące pozytywnych reakcji. Lęcki próbując zadrwić z premiera, przypisał mu takie rzeczy, jak napisanie Trylogii Tolkiena, historii Polski, czy też obalenie komunizmu w Polsce. „Szanowny Panie Mateuszu Morawiecki. Ja w sprawie wagi państwowej” – rozpoczął.

Naprawdę dobrze to wszystko przemyślałem. Uwzględniłem wszystkie Pańskie osiągnięcia. Napisał Pan historię Polski i Trylogię Tolkiena. Przez jakiś czas był Pan konsulem honorowym Republiki Irlandii w Polsce, a nawet doradcą Donalda Tuska. Pełnił Pan funkcję ministra finansów oraz rozwoju, a w pewnym momencie nawet majonezu. Stworzył Pan pierścienie Saturna oraz tarczę antyinflacyjną.
Samodzielnie obalił Pan komunizm w Polsce, pokonał imperium zła oraz osobiście Dartha Vadera. Przekierował Pan potop szwedzki na Mierzeję Wiślaną, którą samodzielnie przekopał. Przez jakiś czas przejął Pan rolę Batmana i jest głównym kandydatem do roli Jamesa Bonda w kolejnych filmach.
Wygrał Pan z pandemią i to kilka razy. Ustalał szczegóły stworzenia Ziemi, którą od razu podzielił Pan na działki, w tym te dla Pańskiej żony. Zarządzał Pan bankiem i osobiście poznał Norwida, a nawet napisał za niego parę wierszy
” – kontynuuje.

Położył Pan pierwszą cegłę Muru Chińskiego i doradzał przy budowie piramid. Był Pan w kosmosie zanim ten jeszcze powstał. Wygrał Pan obie wojny światowe, a żeby podkreślić swoją siłę wywołał trzecią z Unią Europejską. Znał Pan numer do Jacka Kurskiego zanim ten opublikował go na Twitterze. Słyszał Pan rozmowy wszystkich jeszcze przed erą Pegasusa. Wynalazł Pan sprzączkę i zamek błyskawiczny.
Dopóki nie znaleziono właściwego okazu, był Pan orłem w polskim godle, a teraz polskie orły są w pilnej potrzebie.
Wszystko, co Pan osiągnął, jasno wskazuje, że nie ma i nie będzie lepszego kandydata na stanowisko selekcjonera polskiej drużyny narodowej.
Wierzę, że wśród wielu obowiązków znajdzie Pan czas, żeby poprowadzić naszych chłopców do boju. Przy okazji, jeśli jeszcze gdzieś Pan to wciśnie, to proszę zostać również nowym trenerem polskich skoczków narciarskich, gdyż przestali latać. Drużyna siatkarzy też chyba szuka trenera, to już tak z rozpędu niech Pan się skusi.
Pozdrawiam bardzo serdecznie,
Paweł
” – zakończył.

Czytaj dalej

Foto: facebook.com/pawel.lecki79, youtube/Wirtualna Polska
Źródło: Paweł Lęcki