„Nie godzę się na polityczną dewastację radia”. Daria Zawiałow dołącza do bojkotu radiowej Trójki!

Najnowszy przebój Kazika pt. “Twój ból jest lepszy niż mój”, który został skierowany do Jarosława Kaczyńskiego odniósł niemały sukces. W samym serwisie YouTube ma on ponad 1,5 miliona odsłon. Nic więc dziwnego, że słuchacze czołowych stacji radiowych w Polsce, oddają głosy właśnie na ten utwór w przeróżnych plebiscytach. Wygrał on nawet notowanie na stronie radiowej Trójki. Redakcja postanowiła jednak unieważnić głosowanie. 

Nie spodobało się to wielu artystom. Do Dawida Podsiadło dołączyła m.in. Daria Zawiałow. Popularna polska piosenkarka zapowiedziała, że w najbliższym czasie nie będzie udzielała się na antenie Trójki. Jednym z największych zaszczytów jakie mnie spotkały było poprowadzenie Markomanii w zastępstwie za Pana Marka. To co mi się teraz ciśnie na język lepiej pozostawię dla siebie, bo po co tak brzydko pisać. Przez ostatnie tygodnie, to my byliśmy na 1 miejscu Listy Przebojów Trójki. Z dumą i radością oddaliśmy to miejsce Kazikowi – nie mogło być inaczej. To co wydarzyło się po piątkowym notowaniu, mogło spotkać rownież nas jak i każdego artystę. – pisze na swoim facebookowym profilu.

Piszę to z bólem serca, bo Trójkę kocham szczerze od najmłodszych lat – buntuje się przeciwko ograniczeniom wolności słowa i wolności artystycznej. Niestety przez jakiś czas nie będę udzielała się na antenie radiowej Trójki. Nie godzę się na polityczną dewastację radia. Czekam aż Trójka wróci. Wszyscy na to czekamy!

Jestem ogromnie wdzięczna dyrektorowi artystycznemu Piotrowi Metzowi i wszystkim wspaniałym redaktorom za ich wieloletnią pracę na rzecz polskiej muzyki. Dziękuję również za wielkie wsparcie mojej twórczości przez ostatnie lata. – zakończyła.

Czytaj dalej

Źródło: Facebook.com Daria Zawiałow
Foto: Facebook.com Daria Zawiałow screen