Niepokojąca wizja dla PiS, ich koniec jest bliski? „Może dojść do przedwczesnych wyborów”

Co jakiś czas w całej Polsce głośno jest o Krzysztofie Jackowskim. Mężczyzna jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich jasnowidzów. Tym razem postanowił odnieść się do przyszłości jaką czeka obecny rząd, Prawo i Sprawiedliwość. Sympatycy partii z pewnością mają powody do zmartwień, przepowiednia „Jasnowidza z Człuchowa” nie należy do najprzyjemniejszych. 

Jackowski nie raz odnosił się do zagadek kryminalnych, o których było bardzo głośno. W sylwestra zaś można o nim usłyszeć, kiedy to przedstawia swoje wizje na następny rok. Niejednokrotnie również przepowiadał przyszłość czołowym posłom w naszym kraju, czym szokował wiele osób, które z polityką mają styczność na co dzień. Tym razem na swój cel obrał Mateusza Morawieckiego oraz PiS. Powiem tak: pan Morawiecki nie będzie całą kadencję premierem. Zmieni się szef rządu, tego jestem pewien, choć nie twierdzę, że od razu – stwierdził w rozmowie z „Super Expressem”.

To nie wszystko, Jackowski powiedział, że już za dwa lata może dojść przedwczesnych wyborów, które wstrząsną całym krajem! To nie musi być idealnie jak w zegarku, ale za dwa lata ten rząd będzie zagrożony albo z jakichś przyczyn może dojść do wyborów przedwczesnych albo coś będzie przerwane. Wtedy będziemy mówili o poważnych zmianach. Dwa lata i dojdzie do nowych wyborów albo coś zostanie przerwane – dodał.

Czytaj dalej


Źródło: Pikio.pl, Super Express
Foto: Flickr.com