Niesamowita riposta Giertycha! Tym żyje dziś cały kraj

Roman Giertych, najpopularniejszy polski mecenas rozsadził internet. Znany jest między innymi z tego, że nie po drodze mu z partią rządzącą Prawem i Sprawiedliwością. Jego wpisy na Twitterze zazwyczaj podbijają sieć. Tym razem odpowiedział na wypowiedź propisowskiego publicysty. Jego riposta podbija serca internautów.

Publicysta Rafał Ziemkiewicz wypowiedział się ostatnio w krytycznych słowach na temat Donalda Tuska. „Określiłbym postawę Donalda Tuska „nie chciałbym, ale trochę mnie kusi”. Obawia się, że przegra wybory. On powinien iść do pudła i mam nadzieję, że w więzieniu go zobaczę” – powiedział w Telewizji Republika. Wypowiedź ta była szeroko komentowana w mediach społecznościowych, a do internautów postanowił dołączyć się Roman Giertych.

Odpowiedź mecenasa na słowa publicysty skradła serca ludzi śledzących jego profil. „Ziemkiewicz: „chcę zobaczyć Donalda Tuska w więzieniu”. Mam radę praktyczną- jak Pan tam trafi, to proszę włączyć telewizor” – podsumował Ziemkiewicza jednym zdaniem. „Bardzo celna riposta. A swoją drogą to p. Ziemkiewicza Bóg i rozum jednocześnie opuścili” – skomentowała wpis Giertycha jedna z internautek. „Pan jednak nie ma ani krzty litości dla nich :)” – dodał kolejny.

Źródło: polityczek.pl
Foto: youtube/OnetNews