Niesiołowski zmasakrował PiS. Kaczyński się wścieknie po słowach polityka!

Wciąż panuje pandemia związana z wirusem SARS-CoV-2, szerzej znanym pod nazwą „koronawirus”. Działania rządu Mateusza Morawieckiego skomentować postanowił znany wszystkim polityk, Stefan Niesiołowski. Wypowiedział się on między innymi o wprowadzonej tarczy antykryzysowej, planowanych przez Prawo i Sprawiedliwości na 10 maja wyborach prezydenckich oraz o samej partii Jarosława Kaczyńskiego.

Z PiS-em się nie rozmawia, bo okłamią. Oni rozumieją tylko język siły i jeśli ktoś chce z nimi rozmawiać, to najpierw musi być silniejszy, a nie liczyć na elementarną przyzwoitość” – powiedział. „Od początku było jasne, że chodzi tylko o przedłużenie pisowskich rządów i prezydentury p. Dudy, władzę dla swoich i korzyści, jakie ta władza przynosi. Po raz kolejny politycy, którzy myśleli, że z pisowcami można się porozumieć, bo chodzi przecież o pomoc ludziom poszkodowanym przez zarazę, o gospodarkę, w końcu o nasz kraj, zostali oszukani. Im chodzi tylko o władzę, zawsze w każdych okolicznościach, bez względu na koszty i okoliczności” – mówił o tarczy antykryzysowej oraz zmianie kodeksu wyborczego.

Takiego spektaklu kłamstwa i podłości jak w wydaniu pisowskich propagandzistów broniących daty 10 maja jako terminu wyborów nie oglądaliśmy chyba nawet w stanie wojennym. Jaruzelski miał jednak jakiś argument, obrona przed sowiecką interwencją, cokolwiek był on wart. Twierdzenie, że pisowcy bronią konstytucji, prawa i stabilnego państwa jest kwintesencją obrzydliwości” – stwierdził w temacie korespondencyjnych wyborów prezydenckich i niechęci Prawa i Sprawiedliwości do przeniesienia ich na inny termin.

Czytaj dalej

Foto: youtube/Gazeta Wyborcza, youtube/Rzeczpospolita TV
Źródło: polityczek.pl